Lampka nocna rodem z „Parku Jurajskiego”

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś zrobimy niezwykłą lampkę nocną! Wrr! Jak zapewne zgadliście, nasza nocna lampka będzie w kształcie dinozaura! Lubicie dinozaury? Jeśli tak, to dajcie łapkę w górę! Do tej pracy potrzebujemy dinozaura-zabawkę, kabel z przełącznikiem, żarówkę i farby! Najpierw zrobimy w dinozaurze nacięcie na przycisk, a potem dla bezpieczeństwa wypełnimy pianką poliuretanową. Teraz musimy go ozdobić! Pomalujemy naszą śliczność na niezwykły błękit z metaliczną poświatą. Wygląda świetnie! Taka nocna lampka będzie niezwykłą ozdobą pokoju lub idealnym prezentem dla przyjaciela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.