Kura nioska coś ukrywała pod sobą. Gdy rolnik ją podniósł, był oszołomiony tym, co zobaczył

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

A jakie są Twoje skojarzenia, kiedy mówimy o kurach? Może myślisz, że to nie jest najmądrzejsze stworzenie, które nie przywiązuje się do ludzi, ale przychodzi tylko po to, aby dostać jedzenie. Tak, kury domowe są użyteczne. Ale ile znasz wzruszających historii z udziałem tych ptaków domowych? My mamy dla Ciebie nieoczekiwaną historię, która pokazuje cały „kurzy” świat od zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.