Kultura od kuchni – Plan filmowy

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zobaczymy dziś film w filmie. Ekipa „Kultury od kuchni” tym razem obserwuje jak powstaje film „Kamienie na szaniec”. Zobaczymy jak wygląda praca reżysera” ,porozmawiamy z Andrzejem Chyrą o jego roli w filmie. Odkryjemy jak powstaje charakteryzacja i co robią kaskaderzy. Poznamy każdy szczegół planu filmowego. Kultura od Kuchni zaostrzy wam apetyt na kulturę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.