Kultura od kuchni – Plan filmowy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zobaczymy dziś film w filmie. Ekipa „Kultury od kuchni” tym razem obserwuje jak powstaje film „Kamienie na szaniec”. Zobaczymy jak wygląda praca reżysera” ,porozmawiamy z Andrzejem Chyrą o jego roli w filmie. Odkryjemy jak powstaje charakteryzacja i co robią kaskaderzy. Poznamy każdy szczegół planu filmowego. Kultura od Kuchni zaostrzy wam apetyt na kulturę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.