Które dinozaury wyprzedziłbyś w wyścigu?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Naukowcy z całego świata nieustannie studiują dinozaury i czasy, w których żyły. Wiemy, że tyranozaur był jednym z najbardziej krwiożerczych stworzeń, jakie kiedykolwiek chodziły po Ziemi, a stegozaur słynął ze swojego kolczastego ogona. A który dinozaur był najszybszy? Naukowcy odkryli, że u niektórych gadów z biegiem lat w efekcie ewolucji wydłużyły się nogi, dzięki czemu mogły szybciej biegać. A zatem któremu z nich należy się tytuł Usaina Bolta ery dinozaurów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.