Kto zbudował dom w pionowej skale na wysokości niemal trzech kilometrów?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czasami męczy nas towarzystwo i chcielibyśmy się ukryć przed wszystkimi na bezludnej wyspie lub w jakimś niedostępnym miejscu. Zdarza się, że człowiek ma chęć choć przez chwilę pożyć na końcu świata, gdy w promieniu tysięcy kilometrów wokół nie ma ani jednej ludzkiej duszy. Dzisiaj opowiem wam właśnie o jednym z takich miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.