Kto by wygrał – megalodon czy kraken?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Rozejrzyjcie się. Ocean tętni życiem. Nie ma tu lwów, tygrysów czy niedźwiedzi, ale są żółwie, walenie, delfiny i ogromne ławice ryb. Nagle rozpływają się we wszystkich kierunkach, torując drogę czemuś ogromnemu i złowieszczemu. To megalodon, największy drapieżnik oceanów. Płynie w swoim tempie. Inne zwierzęta morskie kulą się w przerażeniu i trzymają się od bestii z daleka w nadziei, że nie staną się jej następnym posiłkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.