Królowa piękności została poniżona, bo pochodziła z biednej rodziny, jednak zamknęła usta wszystkim

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

23-letnia Lupita Valero urodziła się i wychowywała w dużej rodzinie, w której zawsze brakowało pieniędzy. Dziewczyna bardzo wcześnie musiała iść do pracy, aby mieć środki na życie. Po zatrudnieniu się jako kelnerka w pewnej lokalnej restauracji, nasza bohaterka zrozumiała, że chciałaby zostać projektantką mody. Jednak aby było to możliwe, musiała najpierw zdobyć odpowiednie wykształcenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.