Kreatywni pracownicy w pracy, jakich jeszcze nie widzieliście!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czy znacie takich ludzi, którzy robią wszystko inaczej niż pozostali? Takich, których nazywa się dziwnymi i nie z tego świata? Współcześnie zwykło określać się ich mianem kreatywnych. W dzisiejszym materiale zobaczycie więc ich kreatywne pomysły zebrane z całego świata. Koniecznie musicie to zobaczyć! Nie przejmujcie się, jeśli waszą pierwszą myślą będzie – „co to w ogóle jest”? Uwierzcie, że miałem takie same odczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.