Kraken kontra Cthulhu: kto zostanie potworem morskim nr 1?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gdyby dwa najstraszniejsze i najpotężniejsze potwory świata zmierzyły się w pojedynku, kto wygrał by takie starcie? Ogromny i okrutny Cthulhu oraz potężny i paskudny Kraken! Och, to byłaby z pewnością najbardziej epicka walka w historii Wszechświata! Kraken zatapiał statki od wieków i nigdy nie napotkał znaczącego oporu. Największym ssakiem na Ziemi jest płetwal błękitny – ale w porównaniu z potworem wieloryb jest tak mały jak akwariowa złota rybka. Nawet Megalodon nie miał by szans z mackami tej bestii, gdyby przyszło im się zmierzyćw walce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.