Kraken kontra Cthulhu: kto zostanie potworem morskim nr 1?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gdyby dwa najstraszniejsze i najpotężniejsze potwory świata zmierzyły się w pojedynku, kto wygrał by takie starcie? Ogromny i okrutny Cthulhu oraz potężny i paskudny Kraken! Och, to byłaby z pewnością najbardziej epicka walka w historii Wszechświata! Kraken zatapiał statki od wieków i nigdy nie napotkał znaczącego oporu. Największym ssakiem na Ziemi jest płetwal błękitny – ale w porównaniu z potworem wieloryb jest tak mały jak akwariowa złota rybka. Nawet Megalodon nie miał by szans z mackami tej bestii, gdyby przyszło im się zmierzyćw walce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.