Kotek miauczał o pomoc z wąskiej rury na głębokości 40 metrów

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Większość ludzi jest gotowa okazać współczucie bliźniemu. Ale ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że naszymi bliźnimi są również ci, którzy nie mogą poprosić o pomoc, a mowa tu o naszych małych przyjaciołach – zwierzętach. Współczucie dla zwierząt jest tak ściśle związane z charakterem, że z pewnością można stwierdzić, że osoba okrutna wobec zwierząt nie jest dobrym człowiekiem. Dziś opowiem wam historie o najbardziej wzruszających akcjach ratunkowych zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.