Kot Louis – następca Grumpy Cata?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

17 maja świat obiegła smutna wiadomość: Grumpy Cat, najsłynniejszy kot w sieci, bohater memów, którego wartość szacowano na 700 mln funtów zmarł. Wszystko wskazuje na to, że kot Louis ma szansę powielić jego sukces w sieci. Internauci oszaleli na punkcie tego futrzaka. W czym tkwi fenomen tego kota perskiego z Teksasu? Poznajcie Louisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.