Kosztowne lotnisko na sztucznej wyspie w Japonii zapada się do oceanu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Lotniska na świecie budowano już w różnych nietypowych miejscach, jak choćby wysoko w górach, tuż nad urwiskiem, albo… na sztucznej wyspie. Międzynarodowy Port Lotniczy Kansai to pierwszy terminal skonstruowany na platformie morskiej całkowicie stworzonej przez człowieka. Problem w tym, że od czasu otwarcia w 1994 roku zapadł się 12 metrów do oceanu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.