Kopanie kryptowalut, czyli…?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Blu postanowił zostać koparką kryptowalut i poświęcił na to całą swoją moc obliczeniową. Tymczasem Alicja potrzebuje wsparcia dla swojego nowego projektu naukowego. Czy tych dwoje bohaterów wreszcie się ze sobą dogada? Dowiedz się, na czym polega kopanie kryptowalut i czym właściwie są kryptowaluty. Gościem specjalnym odcinka jest specjalista w dziedzinie finansów i bankowości dr hab. Paweł Marszałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.