Kochane maleństwo

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wbrew tytułowi nie jest to uroczy film familijny dla małych dzieci, lecz poważny dramat obyczajowy. Thelma jest dziewięciolatką wychowywaną przez owdowiałą matkę. Ma też brata, za którym nie przepada. Nie ma kolegów ani koleżanek, bo inne dzieci uważają ją za złą i zepsutą. Jej jedyną przyjaciółką jest Elizabeth, która wraz z rodziną ostatnio sprowadziła się do miasta. Pewnego dnia dziewczynki poznają parę kryminalistów, którzy postanowili przyczaić się w miasteczku po dokonaniu skoku. Thelma odkrywa ich sekret i postanawia zaszantażować przestępców. Elizabeth sprzeciwia się takiemu postępowaniu. Okazuje się, że Thelma jest w stanie posunąć się dużo dalej, by osiągnąć swój cel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.