Kocham tę grę

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

10 treningów w tygodniu (i to tylko w tygodniu szkolnym czyli od poniedziałku do piątku), a pierwszy codziennie już o 7:30 i co?? I ciągle mało… Energii, która rozpiera 15-letnią Zosię, nie da się wyczerpać, ale można ją w umiejętny sposób spożytkować. Na właściwe tory nakierowują ją trenerzy Piotr Stasiewicz i Michał Gulan z klubu SKS 12 Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.