Kocham łyżwy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na życzenie Taty Helena zaczęła trenować balet, jednak z czasem okazało się, że ten rodzaj aktywności nie dawał jej satysfakcji. Pewnego razu, gdy zobaczyła film o łyżwiarkach — zrozumiała, że to jest to. Od sześciu lat trenuje intensywnie w warszawskim klubie MKS Ochota. Wybrany samodzielnie sport uprawia z powodzeniem, aktualnie zajmując trzecie miejsce w rankingu krajowym swojej grupy wiekowej. Gdy dorośnie, Helena chciałaby zostać lekarzem a łyżwiarstwo figurowe na lodzie uprawiać nadal, ale jako hobby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.