Kobra pluje jadem, aby zabić mangusty, ale mangusta jest szybsza

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Mangusty jako niewielkie zwierzątka, pewnie nigdy nie zyskałyby światowej sławy, gdyby nie Rudyard Kipling. Dla milionów czytelników ten bohater Księgi Dżungli – małe dzielne stworzenie o różowych oczach i niespokojnym nosie – przeistoczyło się w nieustraszonego pogromcę królewskich kobr. Jaki jest Riki-Tiki-Tavi naprawdę? Czy wąż i mangusta są rzeczywiście są nieprzejednanymi wrogami, a w starciu zawsze wygrywa małe, zwinne zwierzę? Sprawdźmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.