Klęski żywiołowe, które wciąż dzieją się na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Co roku na świecie mają miejsce najróżniejsze klęski żywiołowe: erupcje wulkanów, siejące spustoszenie tornada i setki trzęsień ziemi. Klęska żywiołowa to przerażające i niesamowite zjawisko. Ludzie dotkliwie odczuwają konsekwencje każdego z nich. Słyszeliście, na przykład, o huraganie Allen? Rzadki i nieprawdopodobnie potężny. To jeden z niewielu, który został sklasyfikowany w kategorii 5 – najwyższej możliwej. Jego przejście spowodowało straty o wartości 2 miliardów dolarów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.