Klarnetowe glissando

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wrzesień to szczególny miesiąc. To dla każdego ucznia rozpoczęcie nowego roku pełnego wyzwań, przygód i doświadczeń. 14-letni Szymon wczoraj zainaugurował kolejny etap w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Warszawie, gdzie pod czujnym “uchem” pana Krzysztofa Krajewskiego dąży do tego, aby każdy dźwięk wybrzmiał w odpowiednim miejscu i czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.