Kiedy wieloryb rzucił się na kobietę, ona pomyślała że to już koniec…

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Obecnie coraz częściej słyszy się, że zwierzęta są dużo lepsze niż niektórzy ludzie. Na pewno słyszeliście kiedyś, jak to psy albo delfiny ratowały ludziom życie. Ale to co zdarzyło się niedaleko Wysp Cooka na Oceanie Spokojnym, wprawia w osłupienie. Kiedy wieloryb rzucił się na kobietę, ona pomyślała że to już koniec… Kiedy dowiedziała się dlaczego tak postąpił, była w szoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.