Karnawał

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Film przedstawia zwyczaje karnawałowe w Polsce i na świecie! Wyjaśnia, jak i kiedy obchodzony jest karnawał oraz skąd wywodzi się ten zwyczaj. Pokazuje zwyczaje związane z obchodami zapustów w Polsce. Przybliża obchody Tłustego Czwartku oraz prezentuje wypiek pączków i faworków. Można też usłyszeć Legendę o Combrowym czwartku. Opowiada o różnych zwyczajach karnawałowych na świecie: w Rio de Janeiro, Wenecji, w Niemczech oraz Szwajcarii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.