Kajko i Kokosz – 6 – Akcja propagandowa

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Film animowany z gry „Kajko i Kokosz – Podstęp Kaprala” na podstawie komiksu Janusza Christy. W okolicy dzieją się dziwne rzeczy – nagle wszędzie kręcą się Zbójcerze, a z boru zniknęło sporo sosen. Dodatkowo wojowie Mirmiła znajdują oczerniające ich plakaty. To nie w stylu Zbójcerzy, by atakować wyłącznie „na papierze”. Więc kto za tym stoi…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.