Jezus – fakty historyczne

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jakie są historyczne dowody na wydarzenia z życia najsłynniejszej postaci w historii religii? Jamie wyrusza do Jerozolimy, aby przeprowadzić badania i poznać prawdziwą historię Jezusa Chrystusa. Ten film dokumentalny spróbuje pokazać wam pewne fakty historyczne o życiu i istnieniu Jezusa.

2 wypowiedzi

  1. Lektor mówi: wiemy że Jezusa ukrzyżowano. OK, tak było – tylko jakiego Jezusa? Czy o tym też mówią fakty historyczne? Raczej nie, ale od razu przypisuje się to wiadomo komu. Była to popularna śmierć w tamtych czasach a Jezusów zatrzęsienie. Mam nadzieję, że nikt nawet nie pomyśli, iż zakłamana, spreparowana biblia jest jakimkolwiek dowodem.

  2. Jeszua to świadomość chrystusowa zstępująca w nas, gdy mamy aktywną czakrę korony, czyli nadświadomości mylnie łączonej z bogiem. Stąd zmodyfikowana przez amerykanów grypa wyłączająca ekspresję genu VMAT-2 czyli aktywację owej czakry i podnosząca poziom dopaminy. W marcu 2005 roku lobbyści w pentagonie, na specjalnym pokazie zaproponowali generałom armii korporacyjnej pozbycie się fanatyków religijnych. I tak to się zaczęło. Co do Fikcji historycznej Jeszua żył na terenach granicznych Cesarstwa Rzymskiego i Galii, jeszcze długo po tym jak go ukrzyżowano dzięki swemu bratu, który go uratował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.