Jeśli zrobisz to w hotelu, personel będzie w szoku

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Według statystyk najbardziej zapaleni podróżnicy każdego roku spędzają średnio 88 nocy w hotelach. Każdy z tych przybytków na całym świecie robi co może, by jego goście poczuli się jak w domu. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że płacenie za pokój w hotelu nie oznacza, że nie trzeba już zachować w nim ostrożności. Stworzyliśmy dla was listę zasad, których każdy powinien przestrzegać przed wymeldowaniem się w hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.