Jeśli zobaczysz na klamce odciski palców, nie wchodź do domu!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ciasteczka pod wycieraczką, koraliki rozsypane na podłodze, niewidzialna farba rozsmarowana na klamce – albo mój pies był w waszym domu, albo to pakiet startowy dla tych, którzy zostają sami w domu na święta! Prawda jest taka, że te i inne przydatne pomysły mogą pomóc wam ochronić dom albo przynajmniej stwierdzić, czy ktoś buszował w mieszkaniu pod waszą nieobecność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.