Jeśli zobaczysz kropki na iPhonie, to znak, że ktoś używa twojego aparatu!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnie uważacie, że na znacie na wylot swojego iPhone’a. A czy wiecie, jak przypisać niepowtarzalną wibrację do kontaktów? Albo, że możecie zrobić sobie selfie nie tylko za pomocą przycisku głośności, ale także tego na słuchawkach? I że możecie zwiększyć głośność telefonu o około 20%? Większość posiadaczy urządzeń firmy Apple nie zdaje sobie sprawy, jak potężne są ich gadżety. Wybraliśmy dla was kilka fajnych sztuczek, dzięki którym korzystanie z iPhone’a będzie lepsze niż kiedykolwiek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.