Jeśli zobaczysz coś takiego w swoim ogródku — natychmiast dzwoń po pomoc!

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Osy, pszczoły, szerszenie – wszystkie bzyczą i żadnego z nich nie chcesz w pobliżu Twojego domu. Większość ludzi uważa na pszczoły, ale szerszenie, to zupełnie inna bajka. Ich wielkość i możliwość wielokrotnego żądlenia sprawia, że insekty te mogą popsuć Ci dzień. Wyobraź sobie tysiące szerszeni, zajmujących Twój ogródek. To brzmi jak prawdziwy koszmar! Kolonie tych wielkich owadów nie pozwolą Ci w nocy zasnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.