Jeśli zobaczysz coś takiego w swoim ogródku — natychmiast dzwoń po pomoc!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Osy, pszczoły, szerszenie – wszystkie bzyczą i żadnego z nich nie chcesz w pobliżu Twojego domu. Większość ludzi uważa na pszczoły, ale szerszenie, to zupełnie inna bajka. Ich wielkość i możliwość wielokrotnego żądlenia sprawia, że insekty te mogą popsuć Ci dzień. Wyobraź sobie tysiące szerszeni, zajmujących Twój ogródek. To brzmi jak prawdziwy koszmar! Kolonie tych wielkich owadów nie pozwolą Ci w nocy zasnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.