Jeśli zauważysz w wodzie płetwę, to wcale nie musi być rekin

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W królestwie zwierząt zamieszkuje mnóstwo magicznych stworzeń. Mimo to Matka Natura lubi czasami płatać figle, wydając na świat dziwne i zwariowane gatunki, w których istnienie ciężko jest nam uwierzyć. Na przykład, czy widzieliście kiedyś rybę-kleksa? Zamieszkuje głębokie wody australijskich i nowozelandzkich wybrzeży. Uważa się ją za jedno z najdziwniejszych stworzeń i jest ku temu dobry powód! Ryba nie jest przeznaczona do życia na powierzchni. Przypomina gluta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.