Jeśli zauważysz ten przedmiot na swoim samochodzie, nie dotykaj go i wezwij policję

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gdyby wręczano nagrody dla najlepszych kanciarzy i złodziei, każdy z nich miały ich sporą kolekcję na półce. Czasami nawet zwyczajne sytuacje są przez nich starannie zaplanowane, żebyście nie wiedzieli, że to tylko pozory. Na przykład ktoś może obserwować wasz dom i zadzwonić do drzwi, udając, że wysłał go jakiś dostawca usług. A celem takich przestępców jest zajrzenie do domu i zaznajomienie się z rozkładem pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.