Jeśli wyciągniesz sztabkę złota, jest twoja!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Aby stworzyć prawdziwie oryginalną, skuteczną, a jednocześnie niezapomnianą reklamę, trzeba naprawdę się postarać. Nic więc dziwnego, że marketingowcy wpadają na pomysł, który okazuje się słaby i odpychający (muzyka). Niektóre kampanie reklamowe są jednak tak bardzo niezwykłe i świetne, że aż szokują. Właśnie o takich przypadkach opowiemy w dzisiejszym video. Startujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.