Jeśli nastąpisz na to morskie stworzenie, niezwłocznie szukaj pomocy!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wygląda jak niewinna, puszysta kulka na dnie morza. Ale uważaj! To, na co patrzysz, to jeżowiec. I wierz nam – najlepiej trzymać się od niego jak najdalej. Nie pokrywa go żaden „puch”, a spiczaste, ostre kolce wypełnione trującym jadem. Kiedy trafisz na jeżowca, z reguły jest już za późno – zanim go zauważysz, zdążysz na niego nastąpić, a to znaczy że masz dosłownie kilka sekund na reakcję! Gdyby tak się stało, musisz działać szybko. Co dokładnie należy zrobić? Pokażemy ci w tym filmiku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.