Jeśli myślisz, że jesz prawdziwego banana — jesteś w błędzie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Gotowi na szok? Owoc, który nazywacie „bananem” w praktyce nie ma z prawdziwym bananem nic wspólnego! Większość dzikich bananów ma duże nasiona i bardzo mało miąższu. Wiele z nich nie nadaje się nawet do jedzenia. Ale kiedy jecie banana, te nasiona są niemal niedostrzegalne! To dlatego, że większość z nas zajada się obecnie pochodnymi jednej odmiany – angielskiego Cavendish. Ten konkretny rodzaj został wybrany, ponieważ nie ma pestek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.