Jeśli możesz pić mleko, twój organizm ma rzadką zdolność

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli lubicie codziennie delektować się szklanką mleka, oznacza to, że wasz organizm jest bardziej unikalny, niż wam się wydaje! 70% populacji może pić mleko, a pozostałe 30% w ogóle go nie trawi. Jeszcze ciekawsze jest to, że z wiekiem tracimy zdolność trawienia mleka. Więc jeśli kiedyś stwierdzicie, że mogliście je pić, a dziś po jego spożyciu odczuwacie dolegliwości, to wiedzcie, że tak reaguje większość osób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.