Jedyne zwierzę, przed którym drży żarłacz biały

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Żarłacze białe są pływającymi koszmarami oceanów. Jeśli jednak decyduje się opuścić swój rewir, musi mieć ku temu dobry powód! Co mogłoby tak wystraszyć najbardziej przerażającego rekina na świecie? Czyżby monstrum Lovecrafta, przy którym nawet Megalodon wygląda jak złota rybka? Ani trochę. Żadne zwierzę nie wzbudza takiej paniki wśród mieszkańców mórz i oceanów tak skutecznie jak orki. Boją się ich nawet płetwale błękitne! Ty też powinieneś! Wraz z innymi, z pozoru przeuroczymi zwierzętami, są naprawdę niebezpieczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.