Jedyne zwierzę, przed którym drży żarłacz biały

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Żarłacze białe są pływającymi koszmarami oceanów. Jeśli jednak decyduje się opuścić swój rewir, musi mieć ku temu dobry powód! Co mogłoby tak wystraszyć najbardziej przerażającego rekina na świecie? Czyżby monstrum Lovecrafta, przy którym nawet Megalodon wygląda jak złota rybka? Ani trochę. Żadne zwierzę nie wzbudza takiej paniki wśród mieszkańców mórz i oceanów tak skutecznie jak orki. Boją się ich nawet płetwale błękitne! Ty też powinieneś! Wraz z innymi, z pozoru przeuroczymi zwierzętami, są naprawdę niebezpieczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.