Jedyne na świecie ruchome bajoro błota i wędrujące kamienie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Świat pełen jest ciekawostek, niewyjaśnionych zjawisk i dziwnych zdarzeń. Wyobraźcie sobie wielkie bajoro błota, które się porusza, ale nikt nie wie dlaczego! To nie wszystko: na Ziemi są miejsca, gdzie poruszają się także kamienie. Leżą sobie w jednym miejscu, aby nieco później pojawić się zupełnie gdzie indziej. Istnieje nawet tajemniczy szum słyszany przez 2% ludzi. Naukowcy obecnie nie mają pojęcia, dlaczego błotne bajoro wędruje i jak je zatrzymać. To samo dotyczy kamieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.