Jedyne miejsce, w którym możesz się ukryć, gdyby asteroida uderzyła o Ziemię

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Większość z nas słyszała historię o wyginięciu dinozaurów. Na Ziemię spadł ogromny meteoryt i… Cóż, potem już nie było dinusiów. A co, gdyby to wydarzyło się w naszych czasach? Czy przetrwalibyśmy uderzenie asteroidy? Czy ludzkość skończyłaby tak samo jak tyranozaur i jego ekipa? Gdybyście schowali się w bunkrze, jak długo moglibyście przeżyć pod ziemią? Co byście jedli? Jak wyglądałoby wasze codzienne życie? I ile kosztuje wybudowanie bunkra? Przekonajmy się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.