Jaś i Małgosia

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Po śmierci matki Jaś i Małgosia wychowywani są przez ojca i złą macochę, która próbuje pozbyć się rodzeństwa wysyłając je daleko do lasu. Ma nadzieję, że dzieci zagubią się i nigdy nie wrócą do domu. Początkowo Jaś i Małgosia spotykają na swej drodze sprzyjających im magicznych mieszkańców lasu. W końcu trafiają do tajemniczego piernikowego domku, ale czy jego sympatyczna gospodyni ma dobre zamiary?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.