Jaś i Małgosia

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Po śmierci matki Jaś i Małgosia wychowywani są przez ojca i zła macochę. Próbuje ona pozbyć się rodzeństwa wysyłając je daleko do lasu. Ma nadzieję, że dzieci zagubią się i nigdy nie wrócą do domu. Początkowo Jaś i Małgosia spotykają na swej drodze sprzyjających im magicznych mieszkańców lasu. W końcu trafiają do tajemniczego piernikowego domku. Ale czy jego sympatyczna gospodyni ma dobre zamiary?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.