Jakim cudem niektóre samoloty potrafią latać do góry nogami

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Samoloty mają wiele możliwości manewru. Potrafią unieść się w górę pionowo lub wystartować ze statku? Mogą także latać do góry nogami i robić beczki. Jakim cudem jednak niektóre samoloty potrafią latać do góry nogami? Czy to nie kształt skrzydeł pozwala im latać? Czy istnieją jakieś ograniczenia? Bez względu na to, czy jesteście entuzjastami awiacji, czy też nerwowymi pasażerami, mamy dla was dzisiaj wiele ciekawych faktów dotyczących samolotów, które być może was zaskoczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.