Jaki wpływ na ludzki organizm miałby miesiąc nieprzerwanego snu

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Sen jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu? Ale czy można spać za długo? Czasami po ciężkim dniu dosłownie padasz z nóg i marzysz wyłącznie o odpoczynku. No to przypuśćmy, że możesz odpoczywać do woli, bez żadnych ograniczeń. Przez trzy dni, tydzień, a może od razu przez cały miesiąc! Jak sądzisz, jak twój organizm zareagowałby na tak ekstremalnie długi okres snu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.