Jakby się żyło na ekstremalnej planecie z ognistymi oceanami?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Oceany magmy, wiatr wiejący z ponaddźwiękową prędkością, upalne dni, a zamiast deszczu – spadające z nieba skały. Kolejny dzień z opadami, co? Astronomowie niedawno odkryli nową „Super Planetę”. Jest nią egzoplaneta, która znajduje się w odległości około 200 lat świetlnych. Egzoplaneta to ciekawy termin określający planetę orbitującą wokół własnej gwiazdy w innym układzie słonecznym. Co czyni ją tak przerażającą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.