Jaką funkcję pełnią żółte pasy z wypukłościami na peronach?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kojarzysz te żółte pasy z wypukłościami, przy krawędzi każdego peronu na dworcach kolejowych? Jaką pełnią funkcję? Mają zwrócić twoją uwagę, a może pełnią funkcję dekoracyjną? Każdy obiekt ma znaczenie i istnieje w jakimś celu, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Oto 14 faktów, które do niczego ci się nie przydadzą, ale dobrze jest je znać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.