Jak zrobić torbę z pop-it?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie, że Sue dostała zaproszenie na rozmowę o pracę! Ale nie ma odpowiedniej torebki, gdzie mogłaby schować potrzebne rzeczy… Tym razem to Sammy ma świetny pomysł, żeby własnoręcznie zrobić torbę, która wszystko pomieści! Dziś skonstruujemy doskonałą torebkę, w której znajdzie się miejsce na wszystko. Będzie się częściowo składać z popularnego popita. Tak, tak, Sue będzie mogła się odprężyć w czasie rozmowy! Ta prostokątna torebka zostanie skonstruowana z pianki kreatywnej pomalowanej na jaskrawe kolory. Będzie też miała mnóstwo bąbelków zupełnie jak pop-it! Następny etap to przyklejenie suwaka. W środku będzie kilka wygodnych przegródek na dokumenty, telefon i inne rzeczy. Zapomnieliśmy o ozdobach! To bardzo ważne! Co jest najlepszą ozdobą torby? Zgadza się! Słodki jednorożec! To będzie niezwykła aplikacja w formie puzzli. Teraz brakuje jeszcze tylko paska – i nasze dzieło jest gotowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.