Jak zrobić szafkę Totoro z tektury

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sue chce przywołać swojego magicznego przyjaciela! Jest wielki, puchaty i będzie inspiracją dla magicznej szafki, którą dziś skonstruujemy. Kochani, macie pojęcie, o kim mówimy? To Totoro! Szafka w kształcie Totoro, którą chcemy zrobić, pomieści całą Tibidabę! To oznacza, że zmieści się z niej prawie wszystko! Potrzebujemy sporych kawałków tektury, żeby odtworzyć kształt Totoro, a także parę prostokątów na półki. Kiedy tekturowa struktura już powstanie, okleimy ją kolorowym papierem i ozdobimy. Zrobimy parę otworów w drzwiczkach. Będzie przez nie przeświecać światełko z lampek LED, które umieścimy w środku. A na zewnątrz namalujemy śliczną buźkę Totoro. Zostanie nam już tylko wypełnić szafkę różnymi rzeczami i cieszyć się naszym dziełem! Jest niesamowite, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.