Jak zrobić papierowy świat z gry „Toca Boca”?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś zobaczycie bardzo fajny projekt z papieru. A ściślej – interesującą grę na bazie gry Toca Life World. Toca Life World to seria gier w świecie Toca-Boca, stworzonym na podstawie animowanego serialu pod tym samym tytułem. Projekt to symulator w którym gracz samodzielnie tworzy nie tylko swoją postać i środowisko, ale także zasady gry. Nie ma żadnych ograniczeń w wymyślaniu i ukształtowaniu swojego świata. Gracz może wymyślać i tworzyć różne sytuacje w życiu, które ogranicza wyłącznie wyobraźnia autora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.