Jak zrobić miniaturową restaurację z tektury

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Uwielbiacie hamburgery tak jak Sammy? Czy macie ochotę odwiedzić świetny lokal? Zapraszamy! Ale żeby tam pójść, najpierw musimy go zbudować! Nasz piękny lokal będzie mieć kolorowe ściany. W środku będzie wygodna kuchnia z meblami ozdobionymi kolorową plasteliną, z dystrybutorem napojów gazowanych, menu na ścianie, ładnymi plakatami i oczywiście hamburgerami i frytkami! Wstawimy też dużą, żółtą lodówkę na napoje i piekarnik. W części jadalnej będzie duży stół i krzesełka. Tu będzie można usiąść i zjeść zakupione hamburgery. Najfajniejszą częścią będzie piękny różowy dach i wielki model hamburgera widoczny z daleka! Sammy pędzi, żeby spróbować wszystkich smakołyków w tej restauracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.