Ogniskowa stylistyka – Jak zrobić kok?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Najwykwintniejsze wiktoriańskie fryzury XIX wiecznej Anglii składały się z koka, otaczającego go warkocza i loków zebranych po obu stronach twarzy. Do wykonania tych pięknych fryzur potrzebne były jednak włosy bardzo długie, sięgające co najmniej do pięt. Misterne koki i warkocze, którymi zachwycała cesarzowa Sissi, wykonane były rękami zręcznych pokojówek, zbrojnych w grzebienie, szczotki, żelazka i haczyki. Nie potrzebujecie jednak tego wszystkiego.

W dzisiejszym odcinku “Ogniskowej stylistki” Julka i Oliwia pokazują jak w prosty sposób zrobić prosty kok na głowie. Kolejno zbieramy włosy w mały kucyk, spinamy gumką i zaplatamy warkocz. Zakańczamy go gumką i formujemy powiększając jego objętość. Następnie splatamy go w kok spinając wsuwkami. Możemy ozdobić go używając wsuwek ozdobnych, takich jakie widzicie na filmie z Młodzieżowej TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.