Jak złapać bańkę?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kto z Was uwielbia bańki mydlane? Najczęściej, kiedy chcemy je złapać, to zawsze pękają. Tamara, Michalina i Mikołaj razem z Justyną pokażą Wam sprawdzony sposób na złapanie baniek! Wy również spróbujcie zrobić to w domu, świetna zabawa przy tym gwarantowana! A potrzebujecie do tego tylko: wodę, płyn do mycia naczyń, glicerynę, słomki, skarpetki (lub rękawiczki), łyżeczki i nożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.