Jak zakończyłaby się konfrontacja megalodona z megapiranią?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Megalodon to starożytny rekin olbrzymi, który rządził wszystkimi wodnymi stworzeniami na świecie. Wymarł około 3,5 miliona lat temu, ale wciąż toczy się wiele dyskusji na temat jego rozmiaru. Niestety, jedyne pozostałości zwierzęcia, jakie do tej pory znaleziono, to gigantyczne zęby i kilka kręgów. Jego prawdziwy rozmiar nadal pozostaje więc zagadką. Obliczenia jednak sugerują, że ten starożytny rekin miał 15 m długości, czyli mniej więcej tyle, co wagon metra. Owszem, płetwal błękitny, czyli największe wodne stworzenie na świecie, jest prawie dwa razy dłuższy… Ale megalodon to zdecydowanie największy rekin na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.