Jak wykorzystać starą tekturę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś stworzymy przydatny planner z tektury. Dzięki niemu Sam nie zapomni o ważnych sprawach, wrzuci tam potrzebne rzeczy i nie tylko! Planner będzie miał kilka przegródek, na przykład pojemnik na flamastry i podstawkę na telefon. To bardzo wygodne! Będzie też fototapeta, żeby o niczym nie zapomnieć. A najważniejszą częścią będzie ozdabianie! Jak wiadomo, planner będzie wyglądał jak laptop z przyciskami! Poza tym na wierzchu dodamy różne detale, żeby nasza praca była ładna i kolorowa! Kochani, wybierzcie własne wzory i dodajcie swoje inicjały! Spróbujmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.