Jak wyglądałyby współczesne zwierzęta, gdyby były dinozaurami?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ogromne, dziwaczne zwierzę wybiega z krzaków i rzuca się na was! To… psi dinozaur! To rozbrykane (ale mimo wszystko zębate!) coś skacze dookoła, merda długim ogonem pokrytym łuskami i szczeka. Pogłaskalibyście go? Wyobraźcie sobie świat, gdzie koty, psy i króliki, gdzie wszystkie znane nam dziś zwierzęta występują w wersji dinozaurowej: tyranozaur przybiera kształt pszczoły, a pterodaktyl porusza się teraz z łabędzią gracją. Jesteście ciekawi, jak wyglądałyby inne stworzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.