Jak wyglądałyby współczesne zwierzęta, gdyby były dinozaurami?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Ogromne, dziwaczne zwierzę wybiega z krzaków i rzuca się na was! To… psi dinozaur! To rozbrykane (ale mimo wszystko zębate!) coś skacze dookoła, merda długim ogonem pokrytym łuskami i szczeka. Pogłaskalibyście go? Wyobraźcie sobie świat, gdzie koty, psy i króliki, gdzie wszystkie znane nam dziś zwierzęta występują w wersji dinozaurowej: tyranozaur przybiera kształt pszczoły, a pterodaktyl porusza się teraz z łabędzią gracją. Jesteście ciekawi, jak wyglądałyby inne stworzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.